2020 yılından teknolojinin bu denli yükseliş gösterdiği bir zamanda internet siteniz yok ise artık yaptırmalısınız. Eğer eski ise güncel teknolojiler kullanarak web sayfanızı yenilemelisiniz. Hem müşterilerinize daha hızlı ulaşmak hem de rakiplerinizden önde olmak için yapılması zaruri bir işlem oldu artık. Her gün teknoloji ve internete olan bağlılık artmakta ve firma olarak sizin de bu trendleri takip etmeniz gerekmektedir.

İzmir web tasarım olarak sizlere hem Google arama motoru (seo) uyumlu, hem de her ekrana duyarlı tasarımla sitenizi güncel hale getiriyoruz.

İçerisinde haberler, duyurular kısmı ile müşterilerinizin firmanızdan veya sektör ile güncel bilgiler alacağı yeni alanlar oluşturtarak sizlerin Google arama sonuçlarında ön sayfalarda çıkması için gerekli alt yapı çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Google bölgesel arama sonuçlarında yapmış olduğumuz referans çalışmalarımızı dilerseniz sizlerle mail aracılığı ile paylaşabiliriz.

KARŞIYAKA WEB TASARIM ÜCRETLERİ

Web tasarım fiyatları yapılacak olan çalışmanın sayfa sayısı, büyüklüğü istenecek ek özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Standart kurumsal internet site çalışmalarımızı ortalama 7-10 arasından teslim etmekteyiz.

İzmir web tasarım olarak zamanında iş teslimi ilkesi ile sizlere daha iyi hizmet vermek için güzel teknolojileri kullanarak çözümler üretmekteyiz. Detaylı bilgi için 0232 473 73 37 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

2020 İzmir Web Tasarım Fiyatları