İzmir'de 2020 yılının en başarılı web tasarım ajanslarından birisi GO Dijital olacak! Yeni bir yıl yeni planlarla, hayallerle güzel. En iyisini düşünürken ulaşılabilir olması mühim. Yeni yılı sadece plan yapabilmek için bile beklediğimizi söyleyebiliriz. İçinde bulunduğumuz yıl elinde olsa bizi içinden daha çabuk atacaktır, şüphe yok. Zamanında gerçekçi olmayan planlarımızla onu da beklemiştik aylarca…

2020; yeni umutlar! Klişesine çok girmek istemiyoruz. (içimizden yükselen ama öyle nidalarına rağmen) Ancak geçtiğimiz yıl neler oldu, bu yıl neler bekliyoruz. Hatalarımız, yapmaktan geri durduklarımız, nedenlerimiz, nasıllarımız… Bunların konuşulması gerekiyor.

İşlerimizle ilgili aldığımız kararlar belki de kişisel gelişim için alınanlarla yarışıyor. Biz de hem kendi büyük resmimize bakalım, süreç nasıl ilerlemiş görelim istedik.

İzmir’de yer alan bir web tasarım ajansı olarak birçok müşterimiz için web siteleri hazırladık. Verdiğimiz söz, bölgesel aramalarda ilk sayfa ilk sıralarda olacakları. Bizden SEO uyumlu içerik hizmeti almayan müşterilerimize de her zaman Google arama motoru optimizasyonunda başarılı olabilmeleri için neler yapmaları gerektiğinden bahsediyoruz.

 

Geçtiğimiz yıl içinde neler yaptığımıza bakacak olursak Karşıyaka’daki ofisimizi Bayraklı Folkart Towers’a taşıdık. Birçok müşteri edindik. Onları Google’da üst sıralara taşıdık.

Bazıları:

Laterna Müzik Kursu:

Ceviz Sanat Eğitim Merkezi:

Bornova bale kursu ilk sayfa ilk sıra

Bornova yaratıcı drama kursu ilk sayfa ilk sıra

Cem atmaca seramik kursu:

Başarılarımızı görünce kendimize verdiğimiz sözleri tutmanın, çok çalışmanın, müşteri değil insan kazanmanın ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.

Planlarımızı gerçekleştirmek, başarılı olmak aslında başarı için çalışmak.. Bunlar için tam da şu an aksiyon almalıyız. 1 Ocak’ı beklememize gerek yok.

Yeni yılın sağlık, mutluluk ve bereketli geçmesini dileriz. Bir web sitesine ihtiyacınız olursa biz burada olacağız.

2020 yılına GO Dijital olarak hazırız