Günümüz teknolojisinde artık her şey çok hızlı bir şekilde değişiyor. Geçen sene popüler olan bir hizmet, aplikasyon ya da ürün bu sene çok sıradan ve vasat olabiliyor. Aldığımız bir akıllı telefon bile azami 2 sene içerisinde demode oluyor.

Fakat günümüzde hala 10 sene öncesinde yapılan internet sitesi kullanan firmalar mevcut. Adres yanlış, telefonlar çalışmıyor, görseller çok kalitesiz gibi bir dünya şey sayabilirim. Bu kurumumuz açısında gerçekten kötü bir intibaa ya sebebiyet verecektir.

Daha önceki içerik yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere yapılan sitelerin ne olursa olsun güncel, özgün ve kaliteli içerikler ile doldurulmasını söylemiştik. Bu bize Google arama motoru sıralamasında üst sıralarda çıkmamıza kolaylık sağlayacak, hem de sitemizi ziyaret eden kullanıcıların firmamız, ürün veya hizmetlerimiz hakkında güncel bilgileri almasını sağlayacak.

Sitenizi güncel tutmanın en etkin yolu haberler sekmesi açıp sektör, firmanız, yeni çıkan ürünler hakkında içerikler oluşturmaktır. Biz bu yöntemi neredeyse bütün müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Sizde Google’da küçük bir arama yaparsanız bu konu ile alakalı genelde düzenli olarak içerikler eklemeniz yönünde olacaktır.

Sadece içerik ile bitmiyor tabi ki işlemlerimiz. Sitemizde kırık bağlantıların olmaması gerekmektedir. İletişim ve harita bilgilerimizin doğru olması müşteri etkileşimi açısından çok önemlidir.

Eski İnternet Sitelerinizden Kurtulun