Virüsler, salgınlar ve daha olası dünya sorunları, bakalım daha bizi neler bekliyor. Mart 2020 yılı itibari ile insanlar sokağa çıkamaz hale geldiler. İnsanlar mağazalarını, dükkânlarını, ofislerini kapatıyorlar. Uzaktan çalışma diye bir kavramı artık herkes biliyor. Acaba siz bu zamanlar için nasıl önemleriniz nelerdir. Daha doğrusu önlemler aldınız mı? Teknoloji diyoruz ama bu teknolojiyi ne kadar verimli bir şekilde kullanıyoruz. Artık her şey akıllı saatlerimiz, evlerimiz aplikasyonu olmayan ürün neredeyse kalmadı.

Günümüz dünyasında müşterilerimizin bize ulaşmasında web siteleri etkin rol oynamaktadır. İnsanlar Google arama sonuçları veya Google haritalar ile istedikleri sektörde, istedikleri bölgede arama yapıp kendisine en yakın aradığı hizmeti bulabiliyor. Firma bilgilerini, mesai saatlerini kısa bir sürede edinebiliyor.

7/24 ulaşılabilir olmak için ne yapmalıyım?

Şuan insanlarımızın çoğu evlerinde olabilir fakat insanız ve ihtiyaçlarımız var. Her sektörden her çeşit ürüne ihtiyacımız bulunmaktadır. Dışarda çok vakit geçiremediğimiz için herkes akıllı telefonları, bilgisayarları ile bu ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor. Kendisine en yakın hizmeti hızlı bir şekilde almak için interneti kullanıyor. Örneğin; halı yıkama hizmeti almak isterse insanlar hemen olduğu bölgeyi yazarak 'Karşıyaka halı yıkama' diye arama işlemi yapıyor. Ya da eve sipariş vermek istediği ürün veya eşyayı yine başına bölge adı yazarak arama işlemini yapıyor.

Sizde firmanız adına teknolojiden en yüksek seviyede yararlanmak, daha fazla kişiye, müşteriye ulaşmak için güncel teknolojiler ile internet sitesi yaptırıp, Google seo ve sosyal medya reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Sizde rakiplerinizden bir adım ötede olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilgi için 0232 473 73 37’nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hiç Kapanmayan Şirketiniz Olsun İster Misiniz?