Yurt dışında bu olaylar nasıl olur bir fikrim yok açıkcası ama bizim ülkemizde böyle bir zihniyet var. Sanırım bütün web tasarım ajansları, webmaster'ların kulaklarından bu kelime çınlıyordur. Birincisi bizim arkadaş yaptırdı 300 verdi sen neden bu kadar para istiyorsun. İkincisi bizim bi arkadaş var o yapıyor. Bunun başlıca sebebi internet teknolojisini, ne işi yarayacağını, ne kadar kişiye ulaşabileceğini, internetin ne kadar güçlü bir platform olduğunu bilmemeleridir. Yanlış anlaşılma kimseyi bu konuda bilgi sahibi olmadığı için eleştirmiyorum. Eleştirdiğim kesim bilmeyip bildiğini sanneden kişilerdir.

Bayraklı Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Ya ne var ki sen 1 saatte halledersin. Bu da başka bir üzerimize yapışan laftır. İşini düzgün yapmayan kişiler, firmalar nedeniyle hepimizin istemeyerek de olsa bu laflara maruz kalıyoruz. Öncellikle 1 saat içerisinde internet sitesi yapılmaz. Teknik olarak yapılabilir ama önemli olan işlevsellik. Bir kaç saatte yapılacak siteden kimseye fayda gelmez. Boşu boşuna paranızı çöpe atmış olursunuz. Hiç yaptırmayın boşu boşuna siteniz internet dünyasında bir çöp olarak yerini almasın. 

İnternet sitesi yaptırmadan önce web tasarım ajansı ile oturup ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Ne iş yapacak bu site. Ürün satan bir online eticaret sitesimi, hizmetlerinizi tanıtan kurumsal bir sayfamı veya diğer etkenleri konuşup hem tasarım dilini hemde kullanıcının en hızlı şekilde bilgiye, ürüne ulaşmasını sağlalamayı hedeflemelidir. Bitti mi hayır. Sitenin içerisindeki görsellerin sektöre uygun şekilde özellikle kendinize ait fotoğrafları kullarak hazırlanması, içeriklerin rakip sitelerden kopyalanarak değil de özgün olarak firma hizmet anlayışına uygun bir şekilde yazılması sağlanmalıdır. Ve akabinde google arama motoru optimizasyonu var.

İnternet sitesi yaptırma veya güncellemek bir süreçtir. Eğer bu süreçleri yapmak istemezsen, yapmazsanız ortaya çıkan işten bir performans beklemenizde abesle iştigal olur. Klasik bir cümle olacak ama internet siteniz sizin çocuğunuz gibi olması gerekir. Onunla ilgilenmeniz onu güncel, dinamik tutmanız gerekmektedir. Bunları yazması böyle bir kaç cümle oldu ama bu işlemlerin tamamlanması uzun bir süreç. Gerçi tamamlanması diye bir şey yok surda kaç senedir hayatımızda akıllı telefon var, sosyal medya var. Teknoloji sürekli gelişiyor ve bu sürece bizim de dahil olmamız gerekiyor.

Yukarda yazdıklarımı okuduktan sonra fiyat işlemine ufak ufak girebiliriz. Sanırım 1 saatte yapılacak bir iş olmadığını anladık. 

PEKİ NE KADARA İNTERNET SİTESİ YAPTIRMALIYIM.İzmir Site Fiyatları

Genelde yurtdışında şöyle bir sistem vardır. Adam saat olarak hizmetlerin fiyatlarını hesaplarlar. Bence bu şekilde düşünürsek çıkan fiyatta gayet mantıklı ve makul geleceğinmi düşünüyorum. Bir internet sitesi ortalama 7-20 gün arasında yapılmaktadır. Bu süre projenin büyülüğüne veya kapasitesine göre azalabilir, çoğalabilir. Bu dediğim sitenin yapılması işlemidir. Sitenin google arama optimizasyonu süreci dahil değildir.

İnternette çok fazla 149 ₺ internet sitesi 299₺ web tasarım hizmeti diye bir dünya reklam görebilirsiniz. Eğer derseniz ben sitem yeni nesil kartvizit olsun. Yani ben sitemi insanlara söyliyeyim insanlar benim siteme o şekilde girsin derseniz gayet mantıklı ve makul bir fiyat. Çünkü bu şekilde bir firma ile anlaşıp iş yaparsanız sadece bir siteniz olur. Dipsuz kuyuda ki bir su kim görecek kim bilecek. Önemli olan görünür olmak, ulaşılabilir olmak. Diyelim adam "bayraklı web tasarım" diye yazacak sizi bulması lazım. Google arama motoru sonuçlarında sizinde çıkmanız lazım. Sitenizin optimizasyonu ona göre yapmak, içeriklerini google' a uygun şekilde, onun istediği şekilde hazırlamak gerekir. 

Şimdi siz karar verin. Bir internet sitesinin fiyatı ne kadar olmalıdır. Önce ihtiyaç ne ona bakılmalı sonra fiyat.

İnternet Sitesi ( Web Tasarım ) Fiyatları ?