Teknoloji gelişiyor cebimizdeki telefonlar, evimizde aletler her şey sürekli yeni özellikler alarak daha kullanışlı, daha akıllı hale geliyor. Tabii ki İnternet sitelerimizde artık eskisi gibi değil. İnternet kullanımı yaygın olarak mobil telefonlara doğru bir evrime giriyor. Bununla beraber sitelerimiz masaüstü bilgisayarlarda farklı bir görünüm ile cep telefonlarımızda farklı bir görümle karşımıza çıkması lazım ki hem görsel olarak hemde bilgiye hızlı ulaşmak için kullanışlı birer araç olsun.

İşte burada responsive ( duyarlı ) tasarımlı İnternet siteleri yardımımıza yetişiyor. Yandaki görselde görebildiniz üzere eski olan İnternet sitemiz cep telefonlarımızda kolay okunmuyor. Bunun Responsive Tasarımçözümü sitemizi duyarlı hale yani tüm ekran çözünürlüklerinde uygun hale getirmek. Sürekli büyüyen İnternet ortamında rakiplerinizden önde olmak için sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmamız gerekir.

İNTERNET SİTENİZ TÜM EKRANLAR DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE GÖRÜNSÜN 

İzmir web tasarım olarak eski sitelerinizi duyarlı hale getiriyoruz veya güncel teknolojileri kullanarak sizlere yeni tasarım çözümleri sunuyoruz. Bilgi almak için 0232 473 73 37 no'lu telefonu arayarak profesyonel ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Neden Responsive Web Sitemiz Olmalıdır ?