İzmir Web Tasarım olarak güncel treknolojiyi kullanarak web sitesi, mobil uygulama, seo hizmeti ( arama motoru optimizasyonu) ve sosyal medya yönetimi ( instagram, facebook, youtube ) hizmetlerini vermektedir. Sadece İzmir bölgesi değil Türkiye'de bir çok firma hatta yurtdışı firmalarına hizmet vermekteyiz. Zamanında iş teslimatı, yapılan işin firmaya bir katma değer katması birinci önceliklerimizin arasında. Yaklaşıl olarak 12 yıldır sektörde hizmet vermekte olan GO Dijital markası ile 1000'lerce web sitesi yapmış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz güncel web site çalışmalarını işler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak artık bir gereklilik. Eğer bir firma / kurum sahibi iseniz site hem hizmetlerinizi sunmak hemde müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi almasını sağlamak için en güncel olan araçtır. Video, resim galeri ile görsel referanslar sunabilirsiniz. Sitenizin google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması sizin daha çok kişiye ulaşabilmeniz için en iyi reklam yöntemlerinden birisidir. Ve kesinlikle site yapımında google arama motoru optimizasyonu önem verilmelidir. Piyasada bulunan 300-500 liraya yapılan bir kaç sayfalık yada hazır wordpress temalar üzerine giydirilmiş sistemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Yapılan kalitesiz web sitesi çalışmaları hem kurumunzun hemde sizin kötü intiba yaratmasına sebep olabilir.

İzmir Karşıyaka'da bulunan GO Dijital sosyal medya yönetimi alanında hizmet vermektedir. Artık hayatımızında çok öenmli bir kısmını sosyal medya kaplayabiliyor. Günümüzde artık büyük, küçük ve orta ölçelikli firmalar sosyal medya ile (youtube, instagram, facebook, linkedin) iletişim halinde geçiyor müşteri veya kullanıcıları ile. Hem maliyet açısında hemde ulaşılan kişi bakımında sosyal medya hem ekonomik hemde çok güçlü bir araç. Artık sadece bölgesinizde değil sosyal medya veya web siteniz ile İzmir, Türkiye hatta Dünya'nın her yerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.