İzmir Web Tasarım olarak güncel teknolojiyi kullanarak web sitesi, mobil uygulama, arama motoru optimizasyonu hizmeti ve sosyal medya yönetimi hizmetlerini vermektedir. Sadece İzmir bölgesi değil Türkiye'de birçok firma hatta yurtdışı firmalarına hizmet vermekteyiz. Zamanında iş teslimatı, yapılan işin firmaya bir katma değer katması birinci önceliklerimizin arasında. Yaklaşıl olarak 12 yıldır sektörde hizmet vermekte olan GO Dijital markası ile 1000'lerce web sitesi yapmış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz güncel web site çalışmalarını işler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak artık bir ihtiyaç oldu. Eğer bir firma / kurum sahibi iseniz site hem hizmetlerinizi sunmak hem de müşterilerinizin sizin hakkınızda bilgi almasını sağlamak için en güncel olan araçtır. Video, resim galeri ile görsel referanslar sunabilirsiniz. Sitenizin Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması sizin daha çok kişiye ulaşabilmeniz için en iyi reklam yöntemlerinden birisidir. Ve kesinlikle site yapımında Google arama motoru optimizasyonuna önem verilmelidir. Piyasada bulunan 300-500 liraya yapılan bir kaç sayfalık ya da hazır temalar üzerine giydirilmiş sistemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Yapılan kalitesiz web sitesi çalışmaları müşterilerinizin gözünde hem kurumunuzun hem de sizin kötü intiba yaratmanıza sebep olabilir.

İzmir Foça'da bulunan GO Dijital sosyal medya yönetimi alanında hizmet vermektedir. Artık hayatımızın da çok önemli bir kısmını sosyal medya kaplayabiliyor. Günümüzde artık büyük, küçük ve orta ölçekli firmalar sosyal medya ile iletişim halinde geçiyor müşteri veya kullanıcıları ile. Hem maliyet açısında hem de ulaşılan kişi bakımında sosyal medya hem ekonomik hem de çok güçlü bir araç. Artık sadece bölgesiniz de değil sosyal medya veya web siteniz ile İzmir, Türkiye hatta Dünya'nın her yerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.