İzmir web tasarım olarak sitelerinizi Google de birinci sayfaya yani ilk 10 sonuç arasında çıkarmak için bütün tecrübe ve birikimlerimizi sunuyoruz. İnternet sitesi yaptırmak önemli yalnız Google aramalarında görünmek hedef kitleye ulaşmak en az internet siteniz olması kadar önemli. Özellikle mobil telefonların yaygınlaşması ile artık Google arama sayıları her geçen gün artmaktadır. Mobil cihazla ( cep telefonu ile ) yapılan aramalar masaüstü yapılan aramaların dört katına çıkmıştır.

Biz İzmir web tasarım firması olarak sizin internet sitelerinizi Google bölgesel aramalarda birinci sayfaya çıkarıyoruz. Öncellikle sitenizin ücretsiz olarak incelemesini yapıyor eksik olan içerikleri, yazıları, kelimelerin raporlarını size sunuyoruz. Daha sonrası için web sitenizi Google arama sonuçlarını etkileyecek şekilde değişikliklerini yapıyoruz. Sonuç almanız ortalama 25 ila 45 gün arasındadır.

Yapmış olduğumuz +100 çalışmayı bizim ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İzmir arama motoru optimizasyonu konusunda uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Bölgesel arama yapılacak yer Türkiye'nin İzmir'in her bölgesi olabilir. Örneğin "Karşıyaka Seo",  "çiğli vinç kiralama" şeklinde yapılan aramalarda Google arama motorunda bütün şartlar sağlandıktan sonra ilk sayfada çıkma garantisi vermektedir. 

Site içerisinde özgün yazılar ve makaleler İzmir web tasarım tarafından yazılmaktadır. Yazılan özgün makaleler ilave ücretlendirmeye tabidir. Bu konuda bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İZMİR SEO UZMANI - GOOGLE ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU