Özgün İçerik ve Metin Yazarlığı

Web siteleriniz için ( seo ) özgün metinlerin/blogların yazılması hizmeti

Günümüz internet sitelerinin içerikleri malesef ki kopya içerikler ile dolu. Arama motoru optimizasyonlarının en önemli parametresi özgün içerikdir. Eğer sizde firmanız için bir web sitesi yaptırdınız ve içeriklerinizi kopya içerik ise sitenizim arama motoru sonuçlarında çıkması çok zor bir ihtimaldir. Hem sitenizi ziyaret eden insanları bilgilendirmek hemde site trafiğinizi özgün ve yararlı bilgiler girerek sitenizin hiti arttırabilirsiniz.

Eğer siz kopya içerik ile web sitenizi yaptırdıysanız google bu kopya içeriği fark ediyor ve sitenizin ön sayfalarda çıkmasını engelliyor. Google için en önemli unlardan birincisi özgün içerik ikincisi güncel internet sayfalarıdır.

GO Dijital olarak internet siteniz için özgün içerikler, blog yazıları, hakkımızda, misyonumz, vizyonumuz, hizmetlerimiz ile alakalı yazıları sizlerden ve yaptığımız araştırmalardan anladığımız konu başlıklarını ve konuları ele alıyoruz. Ve türkçe yazım kurallarına uygun bir şekilde içeriklerinizi oluşturuyoruz. Veya sizin var olan içeriklerinizi kontrol edip tekrar seo ile uyumlu olacak şekilde tekrar yapılandırıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu artık günümüzde çok fazla önem arzediyor. Firmamız diyelim ki İzmir Karşıyaka'da ama biz buradan dünyanın dört bir yanıan ulaşabiliyoruz. İşte google arama motorlarında çıkmak için en önemli olan parametrelerin başında gelen özgün içerik yazma işlemini göz ardı edip kopya içerikli siteler yapmayalım.

İzmir Web Tasarım olarak internet sitenizin bütün içeriklerini kontrol ediyoruz. Kopya olan içerikleri işinde uzman kadromuzun ürettiği içerikler ile değiştiriyoruz.