Dijital dünyada artık sadece internet siteniz ile var olmuyorsunuz. Dijital dünyada görünür olmak için sosyal medya ( facebook, instagram, youtube ) mecralarında aktif olarak kullanmak gerekmektedir. İçeriklerin belli bir düzen ile hem görsel hem de içerik olarak profesyonel olarak hazırlanması gerekmektedir. Hem var olan müşterileriniz için hem de yeni potansiyel müşterileriniz için kurumuzun ürün, hizmetlerinin tanıtımı kaliteli bir içerik yönetimi ile yapılması gerekmektedir.

GO Dijital olarak sizlere sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Çalışma şeklimiz iki ana başlık altında gerçekleşmektedir.

Birinci planda; aylık düzenli planlar ile görsel ( resim, video) hazırlayıp sizlere teslim ediyoruz. Sizde ay içerisinde istediğiniz zaman veya tarihli gönderileri zamanında paylaşımlarını gerçekleştiriyorsunuz.

İZMİR PROFESYONEL SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İkinci plan; sosyal medya hesaplarınızın yönetim işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Paylaşımlarınızı sizin yerinize paylaşıyoruz. Aylık olarak size hesaplarınız ile detaylı bilgiler içerin grafikler ile rapor hazırlıyoruz. İçeriklerin etkileşimi, yeni gelen aboneler, video görüntülenmeleri gibi detaylı bir rapor sunumu yapıyoruz.

İzmir'de birçok kurumsal firmaya sosyal medya yönetimi hizmeti vermekte olan firmamız ürün hizmet fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir. İzmir'de sosyal medya yönetimi almak istiyorsanız gelelim tanışalım, firma veya kurumuzun gelişmesi için neler yapabiliriz konuşalım.