GO Dijital İzmir Karşıyaka'da İnternet sitesi konusunda profesyonel hizmet vermekte olan bir web tasarım ajansıdır. Her türlü ihtiyaca ve her türlü ekonomik bütçeye uygun çözümler sunmaktayız. İsterseniz portal, e ticaret seviyesinde isterseniz tek sayfa internet sitesi yani ihtiyacınıza uygun çözümleri sunmaktadır.

Web Tasarım HizmetiSite yaptırmak artık bir lüks değil bir firma ya da kurumun olmazsa olmazıdır. İnternetin artık hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte her geçen gün web sayfasının önemi artmaktadır. Teknolojiden geri kalmamak ve internet ortamında da yerinizi almak için çok kalmayın. Arzu ederseniz GO Dijital olarak sizlere hem site konusunda hem de teknoloji konusunda bilgilendiriyoruz.

Sitelerinizi isterseniz biz tasarlıyoruz isterseniz bize PSD ya da herhangi bir formatta verdiğiniz görsel üzerinden tasarımlarınızı hayata geçiriyoruz. Yaptığımız internet siteleri hem dizüstü bilgisayar hem tablet hem de akıllı telefonlarınıza duyarlı ( responsive ) olarak tasarlanmaktadır. Özellikle cep telefonu kullanımının artması ile birlikte artık aradıklarımızı cep telefonu ile kolayca erişebiliyoruz. Bu sebeple sitemizin her ekrana duyarlı olması günümüz şartlarında çok önemlidir.

İzmir web tasarım olarak en önemli ilkemiz zamanında söz verilen işin teslim edilmesidir.

İNTERNET SİTESİ YAPMAK İSTİYORUM?

Bir internet sitesi yapımı sektör ve yapılan işleme göre değişmektedir. Ortalama olarak 7 ila 15 gün arasında site tüm fonksiyonları çalışır durumda sizlere teslim edilmektedir. Eğer özel tasarım bir web sitesi yapılacaksa bu süre 15-20 arasındadır. Tasarımı yapılan internet sitesinin Türkçe yönetim paneli mevcuttur. İstediğiniz zaman site üzerinden değişikler yapabilmenizi sağlayan bu panel ile güncellemelerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Panel eğitim ve teknik desteği firma hizmet aldıkça ücretsiz olarak sunulacaktır. İstenilen farklı istekler ilave olarak ücretlendirilecektir.

Firmamız özellikle Google bölgesel arama sonuçlarında çok başarılı sonuçlar elde etmektedir. İşler sayfamızdan çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Örneğin "Bayraklı Web Tasarım" veya "Karşıyaka Web Tasarım" yazdığınız zaman Google arama motorunda ilk sayfada firmamıza ait olan internet sitesini göreceksiniz.

İzmirdeki web

WEB TASARIM FİYATLARI NE KADAR?

Kurum veya firmanızın istek ve taleplerine uygun ve profesyonel çözümler üretmekteyiz. Öncellikli ilkemiz site veya diğer talep ettiğiniz işleri zamanında teslim etmektir.

İnternet sitesi yapımında maalesef insanlar öncelikle fiyat politikalarına bakmaktadır. Şuan piyasada 149 liraya internet sitesi yapanda var 10.000 TL'ye de yapan.

 

İZMİR WEB TASARIM AJANSI