İZMİR WEB TASARIM HİZMETİ

Web Tasarım HizmetiGO Dijital İzmir Karşıyaka'da İnternet sitesi konusunda profesyonel hizmet vermekte olan bir web tasarım ajansıdır. Her türlü ihtiyaca ve her türlü ekonomik bütceye uygun çözümler sunmaktayız. İsterseniz portal, eticaret seviyesinde isterseniz tek sayfa internet sitesi yani ihtiyacınıza uygun çözümleri sunmaktadır. 

Site yaptırmak artık bir lüx değil bir firma yada kurumun olmaz ise olmazıdır. İnternetin artık hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte her geçen gün web sayfasının önemi artmaktadır. Teknolojiden geri kalmamak ve internet ortamında da yerinizi almak için çok kalmayın. Arzu ederseniz Go Dijital olarak sizlere hem site konusunda hemde teknoloji konusunda bilgilendiriyoruz.

Sitelerinizi isterseniz biz tasarlıyoruz isterseniz bize PSD yada herhangi bir formatta verdiğiniz görsel üzerinden tasarımlarınızı hayata geçiriyoruz. Yaptığımız internet siteleri hem notebook hem ipad hemde akıllı telefonlarınıza duyarlı ( responsive ) olarak tasarlanmaktadır. Özelleikle cep telefonu kullanımının artması ile birlikte artık aradıklarımızı cep telefonu ile kolayca erişebiliyoruz. Bu sebeple sitemizi responsive olması günümüz şartlarında çok önemlidir.

İzmir web tasarım olarak en önemli mottomuz zamanında söz verilen işin teslim edilmesi.

Bir internet sitesi yapımı sektör ve yapılan işleme göre değişmektedir. Ortalama olarak 7 ila 15 gün arasında site tüm fonksiyonları çalışır durumda sizlere teslim edilmektedir. Tasarımı yapılan internet sitesinin türkçe yönetim paneli mevcuttur. İstediğiniz zaman site üzerinden değişikler yapabilmeinizi sağlayan bu panel ile güncellemelerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Firmamız özellikle google bölgesel arama sonuçlarında çok başarılı sonuçlar elde etmektedir.

İzmirdeki web