İnternet hayatımızın artık büyük bir bölümünü kapsıyor. Artık istemli veya istemsiz sürekli kendimizi internette gezinirken buluyoruz. İşlerimizde veya günlük hayatımızda bilmediğimiz yada öğrenmek istediğimiz neredeyse herşeyi Google'a soruyoruz. Google arama motoru biz insanoğlu için bulunmaz bir nimet diyebiliriz. 

Günümüzde yapılan internet sitelerinde kalite ve bulunabilir olmaktan öte bir çok firma site fiyatı ile ilgileniyor. Bu firma bu kadar fiyata siteye yapıyor yada arkadaşım bu fiyatlara yaptırdı sizde bu şekilde yapın diye teklifler alıyoruz. Kimse sormuyor sitem nasıl olacak, kurumsal kimliğime uygun olacak mı, hizmet, ürün, projelerimi düzgün bir şekilde sunabilecekmiyim, google arama sonuçlarında nerede çıkacak.

SİTEMİZİ GOOGLE'DA ÇIKARMAK İÇİN NE YAPMALIYIZ ?

Artık internet sitesi sahibi olmak eskisi gibi çok havalı bir şey değil. Sitelerimizin internet ortamında kullanıcaların bize arama sonuçlarından direk olarak ulaşabilmesi gerekmektedir. Sitenizin ilgili kelimelerde birinci sayfada ilk altı sonuç arasından yer alması size işleriniz, tanıtımınız açısından olumlu sonuçlar verecektir. Kullanıcılar çok sepesifik durumlar ikinci sayfaya ki sonuçlara bakmaktadır.

Site yapımın işlemini yaptırmadan yapılacak siteyi google arama motoruna uygun bir şekilde tasarlamalı ve gerekli parametreleri yerine getirmeliyiz. Birinci altın kural sitemizdeki içeriklerin kopya olmamasına ve özgün, anlaşılır bir türkçe ile yazılmasına önem vermeliyiz. Siteye giren ziyaretçiler hem hizmetlerimiz, hem de firmamız hakkında bilgiyi eksiksiz bir şekilde almalıdır. Ayrıca blog ve güncel içerikler ile sitemizi dinamik bir yapıda sürekli yenilenen yani yaşayan bir site haline getirmeliyiz. Sektörümüz ile alakalı haberleri, firmamızın yeni hizmetlerini, katıldığı fuarları, kazandığı sertfika, kupa, plaket gibi haberleri sitemizde gelen ziyaretçilerimiz ile paylaşmalıyız.

İzmir SEO Ajansı olarak firmanızı / kurumuzu google arama sonuçlarından birinci sayfada çıkarmayı hedefliyor. Referans çalışmalarımız için işler sayfamızdan çalışmalarımızı kontrol edebilirsiniz. Sizde internet dünyasından güzel bir yerde olmak için bizimle iletişime geçiniz.

İZMİR SEO ( GOOGLE OPTİMİZASYON ) AJANSI

İzmir Karşıyaka'da Seo Yapan Firmalar